^Powrót na góre
baner

MY JAKO PRZYSZLI PSYCHOLOGOWIE-OBAWIAJCIE SIĘ

Skoro znaleźliśmy się w klasie psychologicznej, nie obeszło by się bez warsztatów psychologicznych z Panią Violettą Jędruch. 28 października udaliśmy się na warsztaty artystyczno-psychologiczne w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ. Warsztaty towarzyszyły wystawie "Manifestacje romantyczne".

11051593_10200464104882362_943131986_n.jpg

Czytaj więcej...

POGROMCY LODU PART I

W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz. Tak więc wybraliśmy się na lodowisko całą klasą!

Czy WF zawsze musi być tak monotonny? 8.50 klasa If wychodzi w kierunku parteru,grzecznie GRZECZNIE,tak dobrze czytacie czekając na naszych nauczycieli WF'u.Nastęnie idziemy na salkę,przebieramy się,rozgrzewka itd,a tym razem? Całkiem inny kierunek!Na lodowisko.lodo3

Czytaj więcej...

36 na pełnym legalu w VI LO

Na drżących nogach i na oczach wielu ludzi nasza klasowa koleżanka Monika wyszła na scenę i powoli ruszyła na jej środek, gdzie królował Pan nad Pany, Szef wszystkich Szefów, główny Nadzorca- Pan Dyrektor. A droga ku niemu dłużyła się niemiłosiernie. Z każdym krokiem serce Moniki trzepotało w piersi jak ptak zamknięty w klatce, który rwie się do wolności.Chwila , moment, kilka kroków, które trwały wieczność dzieliło ją od stania się więźniem szkolnych murów. Obcasy wystukiwały nieprzerwany rytm. Nogi same zmierzały w kierunku Pana Dyrektora, który stał jak kat czekający na niewinne ofiary, a jego spojrzenie było jak słodycze Rafaello - wyrażało więcej niż tysiąc słów. Jego uśmiech zdawał się mówić: "będziecie cierpieć trzy lata pisząc sprawdziany i kartkówki, odpowiadając przy tablicy i rozwiązując zadania" Czym Monika i my pozostałe 35 osób zasłużyliśmy sobie na tak okrutny los, żeby pozbawiać nas zabawy na rzecz nauki? Na świecie istnieją pytania bez odpowiedzi.IMG 2260

Czytaj więcej...

INTEGRACJA KLASOWA

Dnia 22 września 2014 roku nasza klasa wybrała się do Łabowej na wycieczkę integracyjną. Zajęcia odbywały się na łonie natury. W planach było smażenie kiełbasek , ale niestety pogoda nie dopisała i nie udało się rozpalić ogniska. Musieliśmy jeść surowe kiełbaski z chlebem, a to co zostało Oliwia wzięła do domu. Braliśmy udział w różnych zabawach integracyjnych pod przewodnictwem pani pedagog Violetty. Nasza pani wychowawczyni także dotrzymała nam towarzystwa. Wróciliśmy mokrzy i zmarznięci, ale dobrze będziemy wspominać naszą pierwszą wspólną wycieczkę.


5

Czytaj więcej...

Czy byłeś grzeczny w tym roku- czyli klasowe mikołajki!

Piątego grudnia nasza klasa, 1'f', zorganizowała swoje pierwsze klasowe mikołajki. Przebieg całego wydarzenia miał miejsce na lekcji polskiego z naszą wychowawczynią, Panią Haliną Dominik. :)  Oczywiście lekcję, którą poświęciliśmy na to przyjemne rozdawanie prezentów, rzetelnie odpracowaliśmy na najbliższej lekcji wychowawczej. Nasze pierwsze mikołajki były jak najbardziej udane, szczególnie, że w rolę Mikołaja wcielił sę Piotrek, jedyny chłopak w gronie całej klasy. Oczywiście, mimo, że znamy się tak krótko, nie było osoby, która nie byłaby zadowolona ze swojego prezentu! :)

 

mikołajki

Książe w krainie 35 księżniczek.

Dawno,dawno temu...w sumie?Nie tak dawno,po prostu chciałam złapać ten klimat,tak więc może jeszcze raz.

7 miesięcy temu ;dokładniej 1 września z północy,południa,wschodu i zachodu do Nowego Sącza przybyli nowi uczniowie VI LO.Nie dało ukryć się nieśmiałości i zmieszania na twarzach wielu z nas.Sama również nie ukrywałam drobnego zakłopotania,jednak z kolejnymi dniami coraz to pewniejszym krokiem przekraczaliśmy próg naszej szkoły.Nowe znajomości,nowa przygoda,nowe wyzwania i nowy etap w życiu każdego z nas.

dsfsf

Spędziliśmy i spędzimy jeszcze wspólnie nie mało czasu.Gdy myśle ile nas czeka wspólnych przygód,to aż chcę by ten czas biegł szybciej.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook