^Powrót na góre
baner

Zakończenie Roku

Wczoraj nadszedł ten upragniony dzień i zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. 

Wszyscy z dobrymi nastrojami pożegnali się z I klasą by we wrześniu rozpocząć kolejny rok w liceum.

Po uroczystej Mszy w kościele spotkaliśmy się w sali by dostać swoje świadectwa i pochwalić się swoimi zasłużonymi ocenami. Szczególne gratulacje dla naszych dwóch uczennic, które otrzymały świadectwa z paskiem dzięki swojej ciężkiej pracy:) 

 

A teraz... 2 miesiące wakacji, wypoczynku i nabrania siły na następny rok szkolny. 

Każdemu życzę miłych, udanych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji! :) 

Do zobaczenia 1 września! 

 

13499585 797295927073172 348840433 o

FotorCreated 6

RADIO ESKA

Dnia 19 maja 2016 roku pod opieką Pani dr Klaudii Jasińskiej w ramach zajęć dziennikarskich udaliśmy się do nowosądeckiego oddziału Radia Eski. Niemiłosierny upał południa i perspektywa przebytej drogi nie odebrały nam jednak sił i chęci do nauczenia się czegoś nowego. W dniu tym rozpoczynały się Studenckie Juwenalia więc mogliśmy być świadkami tego w jak szybkim tempie każdego dnia pracują dziennikarze radiowi. Mogliśmy zaobserwować pracę w radiu a także dowiedzieć się o tym, ile trudu muszą włożyć w przygotowanie materiałów. Mieliśmy szansę sprawdzić swoje umiejętności radiowe-nagrywaliśmy swój głos. ESKAAAATAKKK

GUZIK Z PĘTELKĄ

guzik 2015001guzik 2015098

Dzisiaj mieliśmy okazję być na XXXIX Festiwalu Talentów "Guzik z pętelką" i było przecudownie! Było wiele kategorii takich jak śpiew polski i obcojęzyczny, taniec, show, kabaret, a nawet pokaz mody! Pokaz mody był na samym końcu, a dużo z nas śpieszyło się na autobus, więc nie każdy to obejrzał, ale za to widzieliśmy niesamowite układy taneczne i cudowny śpiew niektórych osób. Było zabawnie na odegranym przez uczniów kabarecie, uśmieliśmy się wszyscy. Plakaty, które wisiały niedaleko bardzo przykuwały naszą uwagę i były ślicznie narysowane. Wielu z nas nie podobało się to, że głośniki były o wiele za głośne i głowa mogła szybko rozboleć. Mimo wszystko bawiliśmy się dobrze.

Wizyta w SOIK'u

SOIK2

19 kwietnia nasza klasa wybrała się do Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej ( SOIK ). Wyjście odbyło się na trzech ostatnich lekcjach. Cała klasa była podekscytowana, ponieważ większość nie umiała na kartkówkę z geografii. Dojście trwało około 20 minut, a od razu po dotarciu przywitała nas pani psycholog, która zaprowadziła nas do sali wykładowczej i zaczęła wykład. Na samym początku przedstawiła się, a następnie rozpoczęła tłumaczyć nam na czym polega uzależnienie od używek.W międzyczasie nasz kolega Jonathan zasnął. Po kilkunastu minutach pani zakończyła prezentacje i zauważyła śpiącego ucznia, ale była miła i tylko zaczęła się śmiać. Zaraz po tym incydencie zaprosiła drugiego pana , który tam pracuje, aby przedstawił nam cały budynek. Pierwszym celem do którego się udaliśmy były sale dla osób pijanych. Najciekawszą rzeczą był fakt , że sale były podzielone na płcie , a dla osób agresywnych , łóżka były uzbrojone w pasy. Pan kazał nam wejść do jednej sal , po czym nas w niej na chwilę zamknął. W drugiej sali osoba prowadząca zademonstrowała nam stroję dla osób przebywających tam pod wpływem alkoholu. Pracownik ośrodka , był na tyle uprzejmy, że pozwolił nam jeden z nich przymierzyć oraz opowiedział ciekawostkę, że to on je wymyślił i zaprojektował. Na sam koniec dotarliśmy do ‘’recepcji’’ , z której udaliśmy się do wyjścia.

 

Drobne zmiany w zdjęciach

Członkowie naszej klasy są bardzo kreatywni jeśli chodzi o zdjęcia. Z pozoru zwyczajne zdjęcie, może całkowicie zmienić swój charakter za pomocą ddodania małego podpisu lub dorysowaniu kilku elementów. Zobacze kilka naszych dzieł. 

Kreatywne zdjęcia

Członkowie naszej klasy są bardzo kreatywni jeśli chodzi o zdjęcia. Z pozoru zwyczajnemu zdjęciu, potrafimy nadać ciekawe znaczenie, za pomocą zwykłego podpisu lub dorysowania kilku elementów. Zobaczcie kilka naszych pomysłów.

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook