^Powrót na góre
baner

Guzik z Pętelką

Jak co roku odbył się festiwal guzik z pętelką, z naszej klasy na scenie wystąpiła Kinga Berowska w piosence pod tytułem Sznurki władzy , oraz pokaz mody inspirowany czernią. Podczas przygotowań z sceną panowało nerwowe napięcie jakoże był to pierwszy tego typu występ naszej klasy.na szczęście w końcu wszystko poszło bez najmniejszych komplikacji a wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci. a oto kilka zdjęć upamiętniających to wydarzenie :

Wizyta W Muzeum

Wycieczka Wycieczka zaczynała się w muzeum narodowym gdzie była wystawa ,, Moda PRL” Oprócz polskich projektantów, mogłyśmy zobaczyć kreacje m.in. Diora. Potem poszliśmy do galerii krakowskiej i mieliśmy 3h wolnego czasu . Gdy nadszedl czas zbiórki okazało się ze nie jesteśmy w komplecie gdyż 3 dziewczyny zagineły w akcji. Prawie spóźniliśmy się przez to do teatru w którym występowali aktorzy znani z serialu „M jak miłość "

12966599 824277557684704 102740767 n

Przegląd twórczości własnej


W naszej szkole odbył się przegląd twórczości własnej. Zaprezentowały się w nim cztery dziewczyny z naszej klasy: Klaudia Szot, Patrycja Matusik, Martyna Bobaki i Kinga Berowska.Każda wystąpiła w kategorii muzycznej śpiewając jakąś piosenkę. Po wszystkim każdy uczestnik (w tym dziewczyny z naszej klasy) otrzymał dyplom pamiątkowy i książkę z obrazami Bolesława Barbackiego.

 

 

                                            

Ogon

Chodząc śladami Bolesława Barbackiego, jedna z naszych koleżanek miała do torby doczepiony "ogon", wtedy druga z koleżanek odczepiła jej ten ogon i doczepiła do tyłu swoich spodni. Chodziła tak w pobliżu szkoły. Po czym jak wróciłyśmy do szkoły poszła tak na matematykę. Pani patrzyła na nią ze zdziwieniem. Zaczęła się wtedy wygłupiać, tej matematyki zapewne nie zapomnimy nigdy! (๑>◡<๑)

 

Integracja

We wrześniu zostało zorganizowane spotkanie integracyjne, aby się lepiej poznać.
Wszyscy byliśmy zniecierpliwieni i zestresowani, ale gdy zaczęliśmy rozmawiać szybko znalazłyśmy wspólne tematy.
Pani pedagog pokazała jak na fajny sposób możemy poznawać się poprzez różnego typu zabawy. Dzięki takim ćwiczeniom wiedziałyśmy o sobie dużo więcej.
Było zabawnie i miło. Spotkanie zakończyło się w  miłej atmosferze.

gb

Copyright © 2013. ZS3 Rights Reserved.


Facebook